Holdoversigt

Dette er den alternative holdoversigt, hvor alle vores hold er opdelt efter ugedage og tidspunkt. Brug oversigten til at danne dig et overblik eller find frem til dét hold, som passer dig bedst i forhold til, hvilken dag du har tid.

Du kan filtrere holdene på de fire kategorier: Familie, Børn/Unge, Grand Prix og Voksne. Hvert hold har desuden et holdnummer (#) – det kan du bruge, når du senere skal finde dit hold og tilmelde dig.

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
09:00
Familie
#1
Bulderbasserne
1-2½ år
09:00 - 10:00
Søager
10:00
Familie
#5
Forældre/barn
2½-5 år
10:15 - 11:15
Søager

Voksne
#38
De glade løbere
M/K
10:30 - 11:30
v/Kulturhuset
11:00
16:00
Børn/Unge
#15
Springtøserne
2-5 kl. Piger
16:00 - 17:15
Hal 3

Børn/Unge
#6
MGP
4-6 år Mix
17:00 - 18:00
Søager

Børn/Unge
#18
Glimmerspringerne
4-6 kl. Piger
17:15 - 18:30
Hal 3

Voksne
#33
Styrkestræning
M/K
17:30 - 18:45
Motionslok.

Børn/Unge
#14
Rytmetøserne
1-3 kl. Piger
18:00 - 19:00
Søager

Voksne
#30
Gymnastik/Aerobic
Kvinder
18:00 - 19:00
Boesager

Børn/Unge
#22
LSI Springpiger
6-10 kl. Piger
18:30 - 20:00
Hal 3

Voksne
#34
Styrketræning
M/K
18:45 - 20:00
Motionslok.

Børn/Unge
#19
Moderne Gymnastik
4-6 kl. Piger
19:00 - 20:00
Søager

Voksne
#31
Gymnastik/Aerobic
M/K
19:15 - 20:15
Boesager

Børn/Unge
#23
Jumping Jacks
6-10 kl. Drenge
20:00 - 21:30
Hal 3

Børn/Unge
#26
Moderne Gymnastik
7-10 kl. Piger
20:00 - 21:30
Søager

Voksne
#32
Plusserne#Show
M/K
20:15 - 21:15
Boesager
Børn/Unge
#9
Mini Flying Supergirls
5-6 år Piger
16:00 - 17:00
Boesager
Familie
#3
Forældre/barn
2½-5 år
16:15 - 17:15
Søager

Børn/Unge
#10
Hoptimisterne
0-1 kl. Piger
17:00 - 18:00
Boesager

Familie
#4
Forældre/barn
2½-5 år
17:15 - 18:15
Søager

Børn/Unge
#20
Spring/Rytme, øvede
4-7 kl. Piger
18:00 - 19:30
Boesager

Voksne
#38
De glade løbere
M/K
18:30 - 19:30
v/Kulturhuset

Børn/Unge
#24
Funkymixerne
6-10 kl. Piger
18:45 - 19:45
Søager

Børn/Unge
#23
Jumping Jacks
6-10 kl. Drenge
19:30 - 21:00
Boesager
Børn/Unge
#13
Torsdagsfræserne
0-2 kl. Drenge
16:00 - 17:00
Hal 3

Børn/Unge
#12
Hop & Spring
0-2 kl. Piger
16:30 - 17:30
Boesager

Børn/Unge
#11
Bellaerne
0-1 kl. Piger
17:00 - 18:00
Søager

Børn/Unge
#20
Spring/Rytme, øvede
4-7 kl. Piger
17:00 - 18:45
Hal 3

Børn/Unge
#7
Tonsemix
4-6 år Mix
17:30 - 18:30
Boesager

Grand Prix
#27
Mini Grand Prix
2008-2012 Piger
18:00 - 19:30
Søager

Voksne
#39
Zumba
M/K
18:30 - 19:30
Boesager

Voksne
#40
M/K Motion
M/K
19:30 - 20:30
Boesager

Grand Prix
#28
Pige Grand Prix
2006-2008 Piger
19:30 - 21:00
Søager

Grand Prix
#29
Junoir/Senior Grand Prix/RSG
1999-2006 Piger
19:30 - 21:00
Søager
Børn/Unge
#16
Mini Jumpers
2-5 kl. Drenge
16:00 - 17:30
Hal 3

Børn/Unge
#8
Powerpof
4-6 år Piger
16:15 - 17:15
Søager

Børn/Unge
#21
Parkour
6-9 kl. Mix
17:00 - 18:00
Boesager

Børn/Unge
#25
Trampolinholdet
13-19 år Mix
17:30 - 19:00
Hal 3
17:00
Familie
#2
Forældre/barn
2½-5 år
17:00 - 18:00
Boesager

Voksne
#35
Yoga
M/K
17:15 - 18:45
Søager

Grand Prix
#27
Mini Grand Prix
2008-2012 Piger
18:00 - 19:30
Boesager

Voksne
#36
Zumba
M/K
19:00 - 20:00
Hal 3

Grand Prix
#28
Pige Grand Prix
2006-2008 Piger
19:30 - 21:00
Balsmosen

Grand Prix
#29
Junoir/Senior Grand Prix/RSG
1999-2006 Piger
19:30 - 21:00
Balsmosen

Voksne
#37
Herreholdet
Mænd
20:00 - 22:00
Hal 3
Børn/Unge
#17
Cheerleading
3-6 kl. Mix
17:00 - 19:00
Søager
18:00
19:00
20:00
21:00

Mandag

  • Børn/Unge #15
    Springtøserne
    2-5 kl. Piger
    16:00 - 17:15
  • Børn/Unge #6
    MGP
    4-6 år Mix
    17:00 - 18:00
  • Børn/Unge #18
    Glimmerspringerne
    4-6 kl. Piger
    17:15 - 18:30
  • Voksne #33
    Styrkestræning
    M/K
    17:30 - 18:45
  • Børn/Unge #14
    Rytmetøserne
    1-3 kl. Piger
    18:00 - 19:00
  • Voksne #30
    Gymnastik/Aerobic
    Kvinder
    18:00 - 19:00
  • Børn/Unge #22
    LSI Springpiger
    6-10 kl. Piger
    18:30 - 20:00
  • Voksne #34
    Styrketræning
    M/K
    18:45 - 20:00
  • Børn/Unge #19
    Moderne Gymnastik
    4-6 kl. Piger
    19:00 - 20:00
  • Voksne #31
    Gymnastik/Aerobic
    M/K
    19:15 - 20:15
  • Børn/Unge #23
    Jumping Jacks
    6-10 kl. Drenge
    20:00 - 21:30
  • Børn/Unge #26
    Moderne Gymnastik
    7-10 kl. Piger
    20:00 - 21:30
  • Voksne #32
    Plusserne#Show
    M/K
    20:15 - 21:15

Tirsdag

  • Børn/Unge #9
    Mini Flying Supergirls
    5-6 år Piger
    16:00 - 17:00
  • Familie #2
    Forældre/barn
    2½-5 år
    17:00 - 18:00
  • Voksne #35
    Yoga
    M/K
    17:15 - 18:45
  • Grand Prix #27
    Mini Grand Prix
    2008-2012 Piger
    18:00 - 19:30
  • Voksne #36
    Zumba
    M/K
    19:00 - 20:00
  • Grand Prix #28
    Pige Grand Prix
    2006-2008 Piger
    19:30 - 21:00
  • Grand Prix #29
    Junoir/Senior Grand Prix/RSG
    1999-2006 Piger
    19:30 - 21:00
  • Voksne #37
    Herreholdet
    Mænd
    20:00 - 22:00

Onsdag

  • Familie #3
    Forældre/barn
    2½-5 år
    16:15 - 17:15
  • Børn/Unge #10
    Hoptimisterne
    0-1 kl. Piger
    17:00 - 18:00
  • Familie #4
    Forældre/barn
    2½-5 år
    17:15 - 18:15
  • Børn/Unge #20
    Spring/Rytme, øvede
    4-7 kl. Piger
    18:00 - 19:30
  • Voksne #38
    De glade løbere
    M/K
    18:30 - 19:30
  • Børn/Unge #24
    Funkymixerne
    6-10 kl. Piger
    18:45 - 19:45
  • Børn/Unge #23
    Jumping Jacks
    6-10 kl. Drenge
    19:30 - 21:00

Torsdag

  • Børn/Unge #13
    Torsdagsfræserne
    0-2 kl. Drenge
    16:00 - 17:00
  • Børn/Unge #12
    Hop & Spring
    0-2 kl. Piger
    16:30 - 17:30
  • Børn/Unge #11
    Bellaerne
    0-1 kl. Piger
    17:00 - 18:00
  • Børn/Unge #20
    Spring/Rytme, øvede
    4-7 kl. Piger
    17:00 - 18:45
  • Børn/Unge #7
    Tonsemix
    4-6 år Mix
    17:30 - 18:30
  • Grand Prix #27
    Mini Grand Prix
    2008-2012 Piger
    18:00 - 19:30
  • Voksne #39
    Zumba
    M/K
    18:30 - 19:30
  • Voksne #40
    M/K Motion
    M/K
    19:30 - 20:30
  • Grand Prix #28
    Pige Grand Prix
    2006-2008 Piger
    19:30 - 21:00
  • Grand Prix #29
    Junoir/Senior Grand Prix/RSG
    1999-2006 Piger
    19:30 - 21:00

Fredag

Søndag

  • Familie #1
    Bulderbasserne
    1-2½ år
    09:00 - 10:00
  • Familie #5
    Forældre/barn
    2½-5 år
    10:15 - 11:15
  • Voksne #38
    De glade løbere
    M/K
    10:30 - 11:30
  • Børn/Unge #17
    Cheerleading
    3-6 kl. Mix
    17:00 - 19:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
09:00
Familie
#1
Bulderbasserne
1-2½ år
09:00 - 10:00
Søager
10:00
Familie
#5
Forældre/barn
2½-5 år
10:15 - 11:15
Søager
11:00
16:00
Familie
#3
Forældre/barn
2½-5 år
16:15 - 17:15
Søager

Familie
#4
Forældre/barn
2½-5 år
17:15 - 18:15
Søager
17:00
Familie
#2
Forældre/barn
2½-5 år
17:00 - 18:00
Boesager
18:00

Tirsdag

  • Familie #2
    Forældre/barn
    2½-5 år
    17:00 - 18:00

Onsdag

  • Familie #3
    Forældre/barn
    2½-5 år
    16:15 - 17:15
  • Familie #4
    Forældre/barn
    2½-5 år
    17:15 - 18:15

Søndag

  • Familie #1
    Bulderbasserne
    1-2½ år
    09:00 - 10:00
  • Familie #5
    Forældre/barn
    2½-5 år
    10:15 - 11:15
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
16:00
Børn/Unge
#15
Springtøserne
2-5 kl. Piger
16:00 - 17:15
Hal 3

Børn/Unge
#6
MGP
4-6 år Mix
17:00 - 18:00
Søager

Børn/Unge
#18
Glimmerspringerne
4-6 kl. Piger
17:15 - 18:30
Hal 3

Børn/Unge
#14
Rytmetøserne
1-3 kl. Piger
18:00 - 19:00
Søager

Børn/Unge
#22
LSI Springpiger
6-10 kl. Piger
18:30 - 20:00
Hal 3

Børn/Unge
#19
Moderne Gymnastik
4-6 kl. Piger
19:00 - 20:00
Søager
Børn/Unge
#9
Mini Flying Supergirls
5-6 år Piger
16:00 - 17:00
Boesager
Børn/Unge
#13
Torsdagsfræserne
0-2 kl. Drenge
16:00 - 17:00
Hal 3

Børn/Unge
#12
Hop & Spring
0-2 kl. Piger
16:30 - 17:30
Boesager

Børn/Unge
#11
Bellaerne
0-1 kl. Piger
17:00 - 18:00
Søager

Børn/Unge
#20
Spring/Rytme, øvede
4-7 kl. Piger
17:00 - 18:45
Hal 3

Børn/Unge
#7
Tonsemix
4-6 år Mix
17:30 - 18:30
Boesager
Børn/Unge
#16
Mini Jumpers
2-5 kl. Drenge
16:00 - 17:30
Hal 3

Børn/Unge
#8
Powerpof
4-6 år Piger
16:15 - 17:15
Søager

Børn/Unge
#21
Parkour
6-9 kl. Mix
17:00 - 18:00
Boesager

Børn/Unge
#25
Trampolinholdet
13-19 år Mix
17:30 - 19:00
Hal 3
17:00
Børn/Unge
#10
Hoptimisterne
0-1 kl. Piger
17:00 - 18:00
Boesager
Børn/Unge
#17
Cheerleading
3-6 kl. Mix
17:00 - 19:00
Søager
18:00
Børn/Unge
#20
Spring/Rytme, øvede
4-7 kl. Piger
18:00 - 19:30
Boesager

Børn/Unge
#24
Funkymixerne
6-10 kl. Piger
18:45 - 19:45
Søager

Børn/Unge
#23
Jumping Jacks
6-10 kl. Drenge
19:30 - 21:00
Boesager
19:00
20:00
Børn/Unge
#23
Jumping Jacks
6-10 kl. Drenge
20:00 - 21:30
Hal 3

Børn/Unge
#26
Moderne Gymnastik
7-10 kl. Piger
20:00 - 21:30
Søager
21:00

Mandag

  • Børn/Unge #15
    Springtøserne
    2-5 kl. Piger
    16:00 - 17:15
  • Børn/Unge #6
    MGP
    4-6 år Mix
    17:00 - 18:00
  • Børn/Unge #18
    Glimmerspringerne
    4-6 kl. Piger
    17:15 - 18:30
  • Børn/Unge #14
    Rytmetøserne
    1-3 kl. Piger
    18:00 - 19:00
  • Børn/Unge #22
    LSI Springpiger
    6-10 kl. Piger
    18:30 - 20:00
  • Børn/Unge #19
    Moderne Gymnastik
    4-6 kl. Piger
    19:00 - 20:00
  • Børn/Unge #23
    Jumping Jacks
    6-10 kl. Drenge
    20:00 - 21:30
  • Børn/Unge #26
    Moderne Gymnastik
    7-10 kl. Piger
    20:00 - 21:30

Tirsdag

  • Børn/Unge #9
    Mini Flying Supergirls
    5-6 år Piger
    16:00 - 17:00

Onsdag

  • Børn/Unge #10
    Hoptimisterne
    0-1 kl. Piger
    17:00 - 18:00
  • Børn/Unge #20
    Spring/Rytme, øvede
    4-7 kl. Piger
    18:00 - 19:30
  • Børn/Unge #24
    Funkymixerne
    6-10 kl. Piger
    18:45 - 19:45
  • Børn/Unge #23
    Jumping Jacks
    6-10 kl. Drenge
    19:30 - 21:00

Torsdag

  • Børn/Unge #13
    Torsdagsfræserne
    0-2 kl. Drenge
    16:00 - 17:00
  • Børn/Unge #12
    Hop & Spring
    0-2 kl. Piger
    16:30 - 17:30
  • Børn/Unge #11
    Bellaerne
    0-1 kl. Piger
    17:00 - 18:00
  • Børn/Unge #20
    Spring/Rytme, øvede
    4-7 kl. Piger
    17:00 - 18:45
  • Børn/Unge #7
    Tonsemix
    4-6 år Mix
    17:30 - 18:30

Fredag

Søndag

  • Børn/Unge #17
    Cheerleading
    3-6 kl. Mix
    17:00 - 19:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18:00
Grand Prix
#27
Mini Grand Prix
2008-2012 Piger
18:00 - 19:30
Boesager

Grand Prix
#28
Pige Grand Prix
2006-2008 Piger
19:30 - 21:00
Balsmosen

Grand Prix
#29
Junoir/Senior Grand Prix/RSG
1999-2006 Piger
19:30 - 21:00
Balsmosen
Grand Prix
#27
Mini Grand Prix
2008-2012 Piger
18:00 - 19:30
Søager

Grand Prix
#28
Pige Grand Prix
2006-2008 Piger
19:30 - 21:00
Søager

Grand Prix
#29
Junoir/Senior Grand Prix/RSG
1999-2006 Piger
19:30 - 21:00
Søager
19:00
20:00

Tirsdag

  • Grand Prix #27
    Mini Grand Prix
    2008-2012 Piger
    18:00 - 19:30
  • Grand Prix #28
    Pige Grand Prix
    2006-2008 Piger
    19:30 - 21:00
  • Grand Prix #29
    Junoir/Senior Grand Prix/RSG
    1999-2006 Piger
    19:30 - 21:00

Torsdag

  • Grand Prix #27
    Mini Grand Prix
    2008-2012 Piger
    18:00 - 19:30
  • Grand Prix #28
    Pige Grand Prix
    2006-2008 Piger
    19:30 - 21:00
  • Grand Prix #29
    Junoir/Senior Grand Prix/RSG
    1999-2006 Piger
    19:30 - 21:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
10:00
Voksne
#38
De glade løbere
M/K
10:30 - 11:30
v/Kulturhuset
11:00
17:00
Voksne
#33
Styrkestræning
M/K
17:30 - 18:45
Motionslok.

Voksne
#30
Gymnastik/Aerobic
Kvinder
18:00 - 19:00
Boesager

Voksne
#34
Styrketræning
M/K
18:45 - 20:00
Motionslok.

Voksne
#31
Gymnastik/Aerobic
M/K
19:15 - 20:15
Boesager

Voksne
#32
Plusserne#Show
M/K
20:15 - 21:15
Boesager
Voksne
#35
Yoga
M/K
17:15 - 18:45
Søager
18:00
Voksne
#38
De glade løbere
M/K
18:30 - 19:30
v/Kulturhuset
Voksne
#39
Zumba
M/K
18:30 - 19:30
Boesager

Voksne
#40
M/K Motion
M/K
19:30 - 20:30
Boesager
19:00
Voksne
#36
Zumba
M/K
19:00 - 20:00
Hal 3
20:00
Voksne
#37
Herreholdet
Mænd
20:00 - 22:00
Hal 3
21:00

Mandag

  • Voksne #33
    Styrkestræning
    M/K
    17:30 - 18:45
  • Voksne #30
    Gymnastik/Aerobic
    Kvinder
    18:00 - 19:00
  • Voksne #34
    Styrketræning
    M/K
    18:45 - 20:00
  • Voksne #31
    Gymnastik/Aerobic
    M/K
    19:15 - 20:15
  • Voksne #32
    Plusserne#Show
    M/K
    20:15 - 21:15

Tirsdag

  • Voksne #35
    Yoga
    M/K
    17:15 - 18:45
  • Voksne #36
    Zumba
    M/K
    19:00 - 20:00
  • Voksne #37
    Herreholdet
    Mænd
    20:00 - 22:00

Onsdag

  • Voksne #38
    De glade løbere
    M/K
    18:30 - 19:30

Torsdag

  • Voksne #39
    Zumba
    M/K
    18:30 - 19:30
  • Voksne #40
    M/K Motion
    M/K
    19:30 - 20:30

Søndag

  • Voksne #38
    De glade løbere
    M/K
    10:30 - 11:30
No hold available!