Holdoversigt

Dette er den alternative holdoversigt, hvor alle vores hold er opdelt efter ugedage og tidspunkt. Brug oversigten til at danne dig et overblik eller find frem til dét hold, som passer dig bedst i forhold til, hvilken dag du har tid.

Du kan filtrere holdene på de fire kategorier: Familie, Børn/Unge, Grand Prix og Voksne. Hvert hold har desuden et holdnummer (#) – det kan du bruge, når du senere skal finde dit hold og tilmelde dig.

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
09:00
Familie
#01
Bulderbasserne
2½-5år
09:00 - 10:00
Søager
10:00
Familie
#06
Forældre/barn
2½-5år
10:00 - 11:00
Søager
Familie
#02
Bulderbasserne
2½-5år
10:00 - 11:00
Søager

Voksne
#39
De glade løbere
M/K
10:30 - 11:30
v/Kulturhuset

Børn/Unge
#19
Cheerleading
3-6 kl. Mix
11:30 - 13:00
Søager
11:00
12:00
16:00
Familie
#07
Forældre/barn
3½-5år
16:15 - 17:15
Søager

Børn/Unge
#17
Springtøserne
2-5 kl. Piger
16:15 - 17:30
Hal 3

Børn/Unge
#25 Funkymixerne
6-10 kl. Piger
17:00 - 18:00
Boesager

Børn/Unge
#21
Moderne Gymnastik
4-6 kl. Piger
17:30 - 18:30
Søager

Børn/Unge
#20
Glimmerpigerne
4-6 kl. Piger
17:30 - 18:45
Hal 3

Voksne
#33
Styrkestræning
M/K
17:30 - 18:45
Motionslok.

Voksne
#30
Blended træning
Gymnastik/Aerobic
Kvinder
18:00 - 19:00
Boesager

Børn/Unge
#26
Moderne Gymnastik
7 kl. - 18 år Piger
18:30 - 20:00
Søager

Voksne
#34
Styrketræning
M/K
18:45 - 20:00
Motionslok.

Børn/Unge
#24
LSI Springpiger
6-10 kl. Piger
18:45 - 20:15
Hal 3

Voksne
#31
Blended træning
Gymnastik/Aerobic
M/K
19:15 - 20:15
Boesager

Voksne
#32
Plus#Show
M/K
20:15 - 21:15
Boesager
Børn/Unge
#11
Mini Flying Supergirls
0.-1. kl. Piger
16:00 - 17:00
Boesager
Familie
#04
Forældre/barn
2½-5år
16:15 - 17:15
Søager

Børn/Unge
#12
Hoptimisterne
0-1 kl. Piger
17:00 - 18:00
Boesager

Familie
#05
Forældre/barn
2½-5år
17:15 - 18:15
Søager

Børn/Unge
#22
LSI Junior Performance
4-7 kl. Piger
18:00 - 19:30
Boesager

Børn/Unge
#8
MGP
4-6 år Mix
18:15 - 19:15
Søager

Voksne
#38
De glade løbere
M/K
18:30 - 19:30
v/Kulturhuset

Børn/Unge
#16
Rytmetøserne
1-4 kl. Piger
19:15 - 20:15
Søager
Børn/Unge
#15
Hop & Spring
1-3 kl. Piger
16:30 - 17:30
Boesager

Børn/Unge
#13
Bellaerne
0-1 kl. Piger
17:00 - 18:00
Søager

Børn/Unge
#22 LSI Junior Performance
4-7 kl. Piger
17:00 - 18:45
Hal 3

Børn/Unge
#9
Tonsemix
4-6 år Mix
17:30 - 18:30
Boesager

Grand Prix
#27
Mini Grand Prix
2008-2012 Piger
18:00 - 19:30
Søager

Voksne
#40
M/K Motion
M/K
19:30 - 20:30
Boesager

Grand Prix
#28
Pige Grand Prix
2006-2008 Piger
19:30 - 21:00
Søager

Grand Prix
#29
Junoir/Senior Grand Prix/RSG
1999-2006 Piger
19:30 - 21:00
Søager
Børn/Unge
#10
Powerpof
4-6 år Piger
16:30 - 17:30
Søager

Børn/Unge
#14
Micro Jumpers
0-2 kl. Drenge
16:30 - 17:30
Hal 3

Børn/Unge
#18
Mini Jumpers
3-6 kl. Drenge
17:30 - 19:00
Hal 3
17:00
Børn/Unge
#23
Parkour
6-9 kl. Mix
17:00 - 18:00
v/Kulturhuset

Familie
#03
Forældre/barn
2½-5år
17:00 - 18:00
Boesager

Voksne
#35
Yoga - øvede
M/K
17:15 - 18:45
Søager

Grand Prix
#27
Mini Grand Prix
2008-2012 Piger
18:00 - 19:30
Boesager

Voksne
#37
Zumba
M/K
19:00 - 20:00
Hal 3

Voksne
#36
Hatha yoga (blid)
19:00 - 20:15
Søager

Grand Prix
#28
Pige Grand Prix
2006-2008 Piger
19:30 - 21:00
Balsmosen

Grand Prix
#29
Junoir/Senior Grand Prix/RSG
1999-2006 Piger
19:30 - 21:00
Balsmosen

Voksne
#38
Herreholdet
Mænd
20:00 - 22:00
Hal 3
18:00
19:00
20:00
21:00

Mandag

  • Familie #07
    Forældre/barn
    3½-5år
    16:15 - 17:15
  • Børn/Unge #17
    Springtøserne
    2-5 kl. Piger
    16:15 - 17:30
  • Børn/Unge #25 Funkymixerne
    6-10 kl. Piger
    17:00 - 18:00
  • Børn/Unge #21
    Moderne Gymnastik
    4-6 kl. Piger
    17:30 - 18:30
  • Børn/Unge #20
    Glimmerpigerne
    4-6 kl. Piger
    17:30 - 18:45
  • Voksne #33
    Styrkestræning
    M/K
    17:30 - 18:45
  • Voksne #30
    Blended træning
    Gymnastik/Aerobic
    Kvinder
    18:00 - 19:00
  • Børn/Unge #26
    Moderne Gymnastik
    7 kl. - 18 år Piger
    18:30 - 20:00
  • Voksne #34
    Styrketræning
    M/K
    18:45 - 20:00
  • Børn/Unge #24
    LSI Springpiger
    6-10 kl. Piger
    18:45 - 20:15
  • Voksne #31
    Blended træning
    Gymnastik/Aerobic
    M/K
    19:15 - 20:15
  • Voksne #32
    Plus#Show
    M/K
    20:15 - 21:15

Tirsdag

  • Børn/Unge #11
    Mini Flying Supergirls
    0.-1. kl. Piger
    16:00 - 17:00
  • Børn/Unge #23
    Parkour
    6-9 kl. Mix
    17:00 - 18:00
  • Familie #03
    Forældre/barn
    2½-5år
    17:00 - 18:00
  • Voksne #35
    Yoga - øvede
    M/K
    17:15 - 18:45
  • Grand Prix #27
    Mini Grand Prix
    2008-2012 Piger
    18:00 - 19:30
  • Voksne #37
    Zumba
    M/K
    19:00 - 20:00
  • Voksne #36
    Hatha yoga (blid)
    19:00 - 20:15
  • Grand Prix #28
    Pige Grand Prix
    2006-2008 Piger
    19:30 - 21:00
  • Grand Prix #29
    Junoir/Senior Grand Prix/RSG
    1999-2006 Piger
    19:30 - 21:00
  • Voksne #38
    Herreholdet
    Mænd
    20:00 - 22:00

Onsdag

  • Familie #04
    Forældre/barn
    2½-5år
    16:15 - 17:15
  • Børn/Unge #12
    Hoptimisterne
    0-1 kl. Piger
    17:00 - 18:00
  • Familie #05
    Forældre/barn
    2½-5år
    17:15 - 18:15
  • Børn/Unge #22
    LSI Junior Performance
    4-7 kl. Piger
    18:00 - 19:30
  • Børn/Unge #8
    MGP
    4-6 år Mix
    18:15 - 19:15
  • Voksne #38
    De glade løbere
    M/K
    18:30 - 19:30
  • Børn/Unge #16
    Rytmetøserne
    1-4 kl. Piger
    19:15 - 20:15

Torsdag

  • Børn/Unge #15
    Hop & Spring
    1-3 kl. Piger
    16:30 - 17:30
  • Børn/Unge #13
    Bellaerne
    0-1 kl. Piger
    17:00 - 18:00
  • Børn/Unge #22 LSI Junior Performance
    4-7 kl. Piger
    17:00 - 18:45
  • Børn/Unge #9
    Tonsemix
    4-6 år Mix
    17:30 - 18:30
  • Grand Prix #27
    Mini Grand Prix
    2008-2012 Piger
    18:00 - 19:30
  • Voksne #40
    M/K Motion
    M/K
    19:30 - 20:30
  • Grand Prix #28
    Pige Grand Prix
    2006-2008 Piger
    19:30 - 21:00
  • Grand Prix #29
    Junoir/Senior Grand Prix/RSG
    1999-2006 Piger
    19:30 - 21:00

Fredag

  • Børn/Unge #10
    Powerpof
    4-6 år Piger
    16:30 - 17:30
  • Børn/Unge #14
    Micro Jumpers
    0-2 kl. Drenge
    16:30 - 17:30
  • Børn/Unge #18
    Mini Jumpers
    3-6 kl. Drenge
    17:30 - 19:00

Lørdag

  • Familie #06
    Forældre/barn
    2½-5år
    10:00 - 11:00

Søndag

  • Familie #01
    Bulderbasserne
    2½-5år
    09:00 - 10:00
  • Familie #02
    Bulderbasserne
    2½-5år
    10:00 - 11:00
  • Voksne #39
    De glade løbere
    M/K
    10:30 - 11:30
  • Børn/Unge #19
    Cheerleading
    3-6 kl. Mix
    11:30 - 13:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
09:00
Familie
#01
Bulderbasserne
2½-5år
09:00 - 10:00
Søager
10:00
Familie
#06
Forældre/barn
2½-5år
10:00 - 11:00
Søager
Familie
#02
Bulderbasserne
2½-5år
10:00 - 11:00
Søager
16:00
Familie
#07
Forældre/barn
3½-5år
16:15 - 17:15
Søager
Familie
#04
Forældre/barn
2½-5år
16:15 - 17:15
Søager

Familie
#05
Forældre/barn
2½-5år
17:15 - 18:15
Søager
17:00
Familie
#03
Forældre/barn
2½-5år
17:00 - 18:00
Boesager
18:00

Mandag

  • Familie #07
    Forældre/barn
    3½-5år
    16:15 - 17:15

Tirsdag

  • Familie #03
    Forældre/barn
    2½-5år
    17:00 - 18:00

Onsdag

  • Familie #04
    Forældre/barn
    2½-5år
    16:15 - 17:15
  • Familie #05
    Forældre/barn
    2½-5år
    17:15 - 18:15

Lørdag

  • Familie #06
    Forældre/barn
    2½-5år
    10:00 - 11:00

Søndag

  • Familie #01
    Bulderbasserne
    2½-5år
    09:00 - 10:00
  • Familie #02
    Bulderbasserne
    2½-5år
    10:00 - 11:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
11:00
Børn/Unge
#19
Cheerleading
3-6 kl. Mix
11:30 - 13:00
Søager
12:00
16:00
Børn/Unge
#17
Springtøserne
2-5 kl. Piger
16:15 - 17:30
Hal 3

Børn/Unge
#25 Funkymixerne
6-10 kl. Piger
17:00 - 18:00
Boesager

Børn/Unge
#21
Moderne Gymnastik
4-6 kl. Piger
17:30 - 18:30
Søager

Børn/Unge
#20
Glimmerpigerne
4-6 kl. Piger
17:30 - 18:45
Hal 3

Børn/Unge
#26
Moderne Gymnastik
7 kl. - 18 år Piger
18:30 - 20:00
Søager

Børn/Unge
#24
LSI Springpiger
6-10 kl. Piger
18:45 - 20:15
Hal 3
Børn/Unge
#11
Mini Flying Supergirls
0.-1. kl. Piger
16:00 - 17:00
Boesager
Børn/Unge
#15
Hop & Spring
1-3 kl. Piger
16:30 - 17:30
Boesager

Børn/Unge
#13
Bellaerne
0-1 kl. Piger
17:00 - 18:00
Søager

Børn/Unge
#22 LSI Junior Performance
4-7 kl. Piger
17:00 - 18:45
Hal 3

Børn/Unge
#9
Tonsemix
4-6 år Mix
17:30 - 18:30
Boesager
Børn/Unge
#10
Powerpof
4-6 år Piger
16:30 - 17:30
Søager

Børn/Unge
#14
Micro Jumpers
0-2 kl. Drenge
16:30 - 17:30
Hal 3

Børn/Unge
#18
Mini Jumpers
3-6 kl. Drenge
17:30 - 19:00
Hal 3
17:00
Børn/Unge
#23
Parkour
6-9 kl. Mix
17:00 - 18:00
v/Kulturhuset
Børn/Unge
#12
Hoptimisterne
0-1 kl. Piger
17:00 - 18:00
Boesager
18:00
Børn/Unge
#22
LSI Junior Performance
4-7 kl. Piger
18:00 - 19:30
Boesager

Børn/Unge
#8
MGP
4-6 år Mix
18:15 - 19:15
Søager

Børn/Unge
#16
Rytmetøserne
1-4 kl. Piger
19:15 - 20:15
Søager
19:00
20:00

Mandag

  • Børn/Unge #17
    Springtøserne
    2-5 kl. Piger
    16:15 - 17:30
  • Børn/Unge #25 Funkymixerne
    6-10 kl. Piger
    17:00 - 18:00
  • Børn/Unge #21
    Moderne Gymnastik
    4-6 kl. Piger
    17:30 - 18:30
  • Børn/Unge #20
    Glimmerpigerne
    4-6 kl. Piger
    17:30 - 18:45
  • Børn/Unge #26
    Moderne Gymnastik
    7 kl. - 18 år Piger
    18:30 - 20:00
  • Børn/Unge #24
    LSI Springpiger
    6-10 kl. Piger
    18:45 - 20:15

Tirsdag

  • Børn/Unge #11
    Mini Flying Supergirls
    0.-1. kl. Piger
    16:00 - 17:00
  • Børn/Unge #23
    Parkour
    6-9 kl. Mix
    17:00 - 18:00

Onsdag

  • Børn/Unge #12
    Hoptimisterne
    0-1 kl. Piger
    17:00 - 18:00
  • Børn/Unge #22
    LSI Junior Performance
    4-7 kl. Piger
    18:00 - 19:30
  • Børn/Unge #8
    MGP
    4-6 år Mix
    18:15 - 19:15
  • Børn/Unge #16
    Rytmetøserne
    1-4 kl. Piger
    19:15 - 20:15

Torsdag

  • Børn/Unge #15
    Hop & Spring
    1-3 kl. Piger
    16:30 - 17:30
  • Børn/Unge #13
    Bellaerne
    0-1 kl. Piger
    17:00 - 18:00
  • Børn/Unge #22 LSI Junior Performance
    4-7 kl. Piger
    17:00 - 18:45
  • Børn/Unge #9
    Tonsemix
    4-6 år Mix
    17:30 - 18:30

Fredag

  • Børn/Unge #10
    Powerpof
    4-6 år Piger
    16:30 - 17:30
  • Børn/Unge #14
    Micro Jumpers
    0-2 kl. Drenge
    16:30 - 17:30
  • Børn/Unge #18
    Mini Jumpers
    3-6 kl. Drenge
    17:30 - 19:00

Søndag

  • Børn/Unge #19
    Cheerleading
    3-6 kl. Mix
    11:30 - 13:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18:00
Grand Prix
#27
Mini Grand Prix
2008-2012 Piger
18:00 - 19:30
Boesager

Grand Prix
#28
Pige Grand Prix
2006-2008 Piger
19:30 - 21:00
Balsmosen

Grand Prix
#29
Junoir/Senior Grand Prix/RSG
1999-2006 Piger
19:30 - 21:00
Balsmosen
Grand Prix
#27
Mini Grand Prix
2008-2012 Piger
18:00 - 19:30
Søager

Grand Prix
#28
Pige Grand Prix
2006-2008 Piger
19:30 - 21:00
Søager

Grand Prix
#29
Junoir/Senior Grand Prix/RSG
1999-2006 Piger
19:30 - 21:00
Søager
19:00
20:00

Tirsdag

  • Grand Prix #27
    Mini Grand Prix
    2008-2012 Piger
    18:00 - 19:30
  • Grand Prix #28
    Pige Grand Prix
    2006-2008 Piger
    19:30 - 21:00
  • Grand Prix #29
    Junoir/Senior Grand Prix/RSG
    1999-2006 Piger
    19:30 - 21:00

Torsdag

  • Grand Prix #27
    Mini Grand Prix
    2008-2012 Piger
    18:00 - 19:30
  • Grand Prix #28
    Pige Grand Prix
    2006-2008 Piger
    19:30 - 21:00
  • Grand Prix #29
    Junoir/Senior Grand Prix/RSG
    1999-2006 Piger
    19:30 - 21:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
10:00
Voksne
#39
De glade løbere
M/K
10:30 - 11:30
v/Kulturhuset
11:00
17:00
Voksne
#33
Styrkestræning
M/K
17:30 - 18:45
Motionslok.

Voksne
#30
Blended træning
Gymnastik/Aerobic
Kvinder
18:00 - 19:00
Boesager

Voksne
#34
Styrketræning
M/K
18:45 - 20:00
Motionslok.

Voksne
#31
Blended træning
Gymnastik/Aerobic
M/K
19:15 - 20:15
Boesager

Voksne
#32
Plus#Show
M/K
20:15 - 21:15
Boesager
Voksne
#35
Yoga - øvede
M/K
17:15 - 18:45
Søager
18:00
Voksne
#38
De glade løbere
M/K
18:30 - 19:30
v/Kulturhuset
19:00
Voksne
#37
Zumba
M/K
19:00 - 20:00
Hal 3

Voksne
#36
Hatha yoga (blid)
19:00 - 20:15
Søager

Voksne
#38
Herreholdet
Mænd
20:00 - 22:00
Hal 3
Voksne
#40
M/K Motion
M/K
19:30 - 20:30
Boesager
20:00
21:00

Mandag

  • Voksne #33
    Styrkestræning
    M/K
    17:30 - 18:45
  • Voksne #30
    Blended træning
    Gymnastik/Aerobic
    Kvinder
    18:00 - 19:00
  • Voksne #34
    Styrketræning
    M/K
    18:45 - 20:00
  • Voksne #31
    Blended træning
    Gymnastik/Aerobic
    M/K
    19:15 - 20:15
  • Voksne #32
    Plus#Show
    M/K
    20:15 - 21:15

Tirsdag

  • Voksne #35
    Yoga - øvede
    M/K
    17:15 - 18:45
  • Voksne #37
    Zumba
    M/K
    19:00 - 20:00
  • Voksne #36
    Hatha yoga (blid)
    19:00 - 20:15
  • Voksne #38
    Herreholdet
    Mænd
    20:00 - 22:00

Onsdag

  • Voksne #38
    De glade løbere
    M/K
    18:30 - 19:30

Torsdag

  • Voksne #40
    M/K Motion
    M/K
    19:30 - 20:30

Søndag

  • Voksne #39
    De glade løbere
    M/K
    10:30 - 11:30
No hold available!