Baldoni’s Julecirkus 2020

Kære medlemmer,

I år har vi igen lavet et samarbejde med Cirkus Baldoni (Baldoni’s Julecirkus)

Vi har fået en rabatkode som giver Jer 25 kroner i rabat pr billet, og ud over det giver Cirkus Baldoni 25 kroner pr billet til vores forening, som vi kan bruge på redskaber, hygge, eller hvad vi nu ønsker.

Vi har fået en rabatkode der hedder KLUBA, som kan bruges til deres forestilling i Smørum Lørdag d. 19/12 kl. 15:00 i Smørum Idrætscenter på Flodvej.

Baldoni’s Julecirkus høre ikke ind under forsamlingsforbuddet, men retningslinjerne for et siddende publikum. Dvs. 1 meter mellem hver familie, og ingen publikum i manegen, også skal der bæres mundbind når I ankommer, men dette må I gerne tage af når I sidder ned og nyder forestillingen.

Der er begrænset antal pladser i forhold til at de ikke lukker så mange ind som de plejer, så de har mulighed for at holder afstand mellem familierne.

I kan bestille Jeres billetter på www.julecirkus.dk eller sende en mail til cindy@baldoni.dk

 

Sådan fungere rabatkoden hvis I bestiller over nettet:

Gå ind på www.julecirkus.dk og vælg Smørum den 19. december. – Derefter skal i med det samme indtaste Jeres rabatkode ’KLUBA’, og tryk indløs, derefter har i mulighed for at vælge billetterne med rabat.

Hvis I der imod bestiller via Cindy, oplyser i blot hvor I er fra og Jeres rabatkode, så bliver rabatten trukket fra ved kassen når i henter og betaler billetterne på dagen.

Har i spørgsmål er I også velkommen til at kontakte Cindy, som vi har lavet denne aftale med

 

Vi ønsker jer alle god fornøjelse.

Ingen kommentarer til "Baldoni's Julecirkus 2020"