Bestyrelsen i LSI Gymnastik

Bestyrelsen i LSI Gymnastik består af en gruppe engagerede, frivillige mennesker med hver deres tilknytning til foreningen. Medlemmerne bliver valgt på det årlige medlemsmøde, hvor også du er velkommen.


Bestyrelsesmedlemmer

Anette Bysted

Anette Bysted

Bestyrelsesmedlem/Træner
Askeåsen 4, 2765 Smørum
44665205
20835205
bysted@smorumnet.dk

Charley Ørgreen Nielsen

Formand
Ledøje Bygade 5, 2765 Smørum
21845878
charleyxp@gmail.com
Evan Klarholt

Evan Klarholt

Kasserer
Flodvej 73, 2765 Smørum
50503535
evan@klarholt.dk
Jytte Seidelin

Jytte Seidelin

Bestyrelsesmedlem/Træner
Rørkær 26, 2765 Smørum
25441187
lsigymnastik@gmail.com
Kirsten Rask Nielsen

Kirsten Rask Nielsen

Næstformand
Rørkær 29, 2765 Smørum
44975812
25578069
kirsten.rask-nielsen@leo-pharma.com
Line Andrup

Line Andrup

Assisterende kasserer
Flodvej 73, 2765 Smørum
60915619
lma@klarholt.dk

Pernille Kennedy

Bestyrelsesmedlem/Træner
Krokushaven 22, 2765 Smørum
27207506
pernille@thekennedys.dk
Rasmus Bendix Eller

Rasmus Bendix Eller

Bestyrelsesmedlem/Træner
Bjørnetoften 5, Ledøje, 2765 Smørum
26116032
rasmus.bendix.eller@gmail.com
Person

Sarah Winther Brandt-Kofoed

Bestyrelsesmedlem
Havrevej 5A, 2765 Smørum
21247514
sbrandtkofoed@gmail.com


Suppleanter og andre

Gunnar Rasmussen

Uundværligt udvalgsmedlem/Træner
Liljehaven 101, 2765 Smørum
44656296
24651198
ras101@godmail.dk
Inge Holm Jensen

Inge Holm Jensen

Suppleant/træner
Liljehaven 93, 2765 Smørum
44977576
ingehj@gmail.com
Karen Deibjerg

Karen Deibjerg

Suppleant/træner
Rugvej 4, 2765 Smørum
22911393
karen.deibjerg@gmail.com