Trænere i LSI Gymnastik

LSI Gymnastik Trænere

Her er alle vores dygtige instruktører der hver eneste uge lægger et stort og flot stykke arbejde ude i hallerne og gymnastiksalene. Vi har trænere i alle aldre og med forskellige gymnastiske baggrunde. Kunne du selv have lyst til at blive træner i LSI Gymnastik, kan du læse mere her.


Trænere

Person

Ane-Sofie Bisgaard

Træner
Hindbærvangen 182, 2765 Smørum
23981731
fiebisser@gmail.com
Anette Bysted

Anette Bysted

Bestyrelsesmedlem/Træner
Askeåsen 4, 2765 Smørum
44665205
20835205
bysted@smorumnet.dk

Anika Frost

Træner/hjælpetræner
Åkandehaven 156, 2765 Smørum
29666714
anikafrost12@gmail.com
Anna Due Petersson

Anna Due Petersson

Træner
Latyrushaven 27, 2765 Smørum
53351461
anna.due.petersson@gmail.com
Asger Kristensen Brandstrup

Asger Kristensen Brandstrup

Træner
Rytterkær 43, 2765 Smørum
20633996
asgerkbrandstrup@gmail.com
Person

Brian Erik Udsen

Træner
Grantofteparken 690, 2750 Ballerup
22386668
brian@cogk.dk
Caroline Frølich

Caroline Eller

Træner
Bjørnetoften 5, Ledøje, 2765 Smørum
41825024
carolinefrolich@hotmail.com
Emma Christensen

Emma Christensen

Træner
Skyttestræde 28, 2765 Smørum
20201691
emmaastershaven@gmail.com

Esben Brandstrup

Træner
Rytterkær 43, 2765 Smørum
25319011/26673051
esbenkbrandstrup2@gmail.com
Frederikke Bysted

Frederikke Bysted

Træner
Askeåsen 4, 2765 Smørum
23673205
fredebys@hotmail.com

Frederikke Due Hansen

Hjælpetræner
Nybøllevej 17, 2765 Smørum
30704849
a02nielsen@yahoo.dk

Gittemaj Kreutzmann

Træner

<
Hans Henrik

Hans-Henrik Heick Hansen

Træner
Skebjergvej 20, 2765 Smørum
24248258
4h@4h-vvs.dk

Henriette Rendbæk Jønsson

Træner
Frederiksborgvej 230, 4000 Roskilde
21969996
hrendbaek@gmail.com

Henrik Helweg Rasmussen

Træner
Rørkær 26, 2765 Smørum
20751151
helweg95@gmail.com
Inge Holm Jensen

Inge Holm Jensen

Suppleant/træner
Liljehaven 93, 2765 Smørum
44977576
ingehj@gmail.com

Isabella Holmgreen Pedersen

Træner
Hyldekær 37, 2765 Smørum
50421668
isabellahp87@gmail.com
Person

Johannes Lynggaard Hansen

Træner
Stenkær 12, 2765 Smørum
29214246
lynjoe@gmail.com

Julie Deleuran

Træner
53692740
juliedeleuran@icloud.com
Jytte Seidelin

Jytte Seidelin

Bestyrelsesmedlem/Træner
Rørkær 26, 2765 Smørum
25441187
lsigymnastik@gmail.com
Karen Deibjerg

Karen Deibjerg

Suppleant/træner
Rugvej 4, 2765 Smørum
22911393
karen.deibjerg@gmail.com

Kathrine Krag

Træner
Tulipanhaven 51, 2765 Smørum
21271923
henrietteakrag@gmail.com

Lisa Ferre Sandgaard

Træner
Rytterkær 31, 2765 Smørum
52440408
lisaferresandgaard@gmail.com

Maja Juul Heick Hansen

Træner
Skebjergvej 20, 2765 Smørum
52508258
majajuul_heick@outlook.dk

Malene Mamsen-Johansen

Træner
Skebjergvej 14, 2765 Smørum
26791230
malene@larsjohansen.dk

Manu Bisgaard

Træner
50423185
h.bisgaard@live.dk

Marie Højsted Johansen

Træner
Stenlillevej 79, 3660 Stenløse
22200361
marie@johansennet.dk

Mette Schjelde Kofoed

Træner
Rådmandsgade 40, 2200 København N
61280925
mettescs@gmail.com

Mette Wiinblad

Træner
Latyrushaven 77, 2765 Smørum
30490620
mettewiinblad@icloud.com
Person

Mikael Da Silva Jensen

Træner
Kongeskrænten 10, 2765 Smørum
31249465
dasilva@live.dk

Milana Vasiuk

Træner/hjælpetræner
Dalhaven 9, 3600 Stenløse
71510452
mylana.vasiuk@gmail.com

Oliver Lumholdt

Træner
Glimmerengen 8, 2765 Smørum
53636730
olumholdt@gmail.com

Pernille Kennedy

Bestyrelsesmedlem/Træner
Krokushaven 22, 2765 Smørum
27207506
pernille@thekennedys.dk
Rasmus Bendix Eller

Rasmus Eller

Konstitueret formand/Træner
Bjørnetoften 5, Ledøje, 2765 Smørum
26116032
rasmus.bendix.eller@gmail.com

RIkke Bruun Berthelsen

Træner
Kongevænget 31, 2765 Smørum
22728038
rikke_bruunjensen@hotmail.com

Silje Pozza Hjørland

Træner
61661118
siljeph2006@icloud.com
Simone Holmgreen Pedersen

Simone Holmgreen Pedersen

Træner
Diget 2, 1.th., 2600 Glostrup
24455506
simone.holmgreen@gmail.com
Person

Stina Jensen

Træner
Søagerbakken 107, 2765 Smørum
20201105
stina.nala@hotmail.com