Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/lsigymnastik.dk/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/lsigymnastik.dk/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/lsigymnastik.dk/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624
Trænere - LSI Gymnastik

Trænere i LSI Gymnastik

LSI Gymnastik Trænere

Her er alle vores dygtige instruktører der hver eneste uge lægger et stort og flot stykke arbejde ude i hallerne og gymnastiksalene. Vi har trænere i alle aldre og med forskellige gymnastiske baggrunde. Kunne du selv have lyst til at blive træner i LSI Gymnastik, kan du læse mere her.


Trænere

Person

Amalie Rønsholt

Træner
Rendebæksvej 42, 2765 Smørum
26582801
malle.ronsholt@gmail.com
Anette Bysted

Anette Bysted

Bestyrelsesmedlem/Træner
Askeåsen 4, 2765 Smørum
44665205
20835205
bysted@smorumnet.dk

Anine Kirstine Sejersten

Træner
20102049
monasejersten@gmail.com
Anna Due Petersson

Anna Due Petersson

Træner
Latyrushaven 27, 2765 Smørum
53351461
anna.due.petersson@gmail.com
Asger Kristensen Brandstrup

Asger Kristensen Brandstrup

Træner
Rytterkær 43, 2765 Smørum
20633996
asgerkbrandstrup@gmail.com

Camilla Fjordholdt Christensen

Træner
Lindevænget 62, 2750 Ballerup
22260454
mille22my@gmail.com
Person

Emma Christensen

Træner
Skyttestræde 28, 2765 Smørum
28202345
emmaastershaven@gmail.com
Frederikke Bysted

Frederikke Bysted

Træner
Askeåsen 4, 2765 Smørum
23673205
fredebys@hotmail.com

Gunnar Rasmussen

Uundværligt udvalgsmedlem/Træner
Liljehaven 101, 2765 Smørum
44656296
24651198
ras101@godmail.dk

Henriette Rendbæk Jønsson

Træner
Frederiksborgvej 230, 4000 Roskilde
21969996
hrendbaek@gmail.com

Henrik Helweg Rasmussen

Træner
Rørkær 26, 2765 Smørum
20751151
helweg95@gmail.com
Inge Holm Jensen

Inge Holm Jensen

Suppleant
Liljehaven 93, 2765 Smørum
44977576
ingehj@gmail.com

Isabella Holmgreen Pedersen

Træner
Hyldekær 37, 2765 Smørum
50421668
isabellahp87@gmail.com

Julie Deleuran

Træner
26187540
christinatronborg@icloud.com
Jytte Seidelin

Jytte Seidelin

Formand
Rørkær 26, 2765 Smørum
25441187
lsigymnastik@gmail.com
Karen Deibjerg

Karen Deibjerg

Træner
Rugvej 4, 2765 Smørum
22911393
karen.deibjerg@gmail.com
Person

Katrine Strangholt

Træner
Pærevangen 22, 2. tv, 2765 Smørum
21858303
katrine.strangholt@gmail.com

Kristine Elise Larsen

Træner
Dyvelåsen 33, 2765 Smørum
42686828
kristine.elise.larsen@gmail.com
Person

Laura Deibjerg Kogsbøll

Træner
Rugvej 4, 2765 Smørum
22911393
karen.deibjerg@gmail.com

Lisa Ferre Sandgaard

Træner
Rytterkær 31, 2765 Smørum
52420710
lisaferresandgaard@gmail.com

Marie Højsted Johansen

Træner
Stenlillevej 79, 3660 Stenløse
22200361
marie@johansennet.dk

Mette Wiinblad

Træner
Latyrushaven 77, 2765 Smørum
30490620
wiinblad@gmail.com
Nathalie Kloth

Nathalie Kloth

Træner
Jordbærvangen 58, 2765 Smørum
26165740
n.kloth@hotmail.com

Pernille Kennedy

Bestyrelsesmedlem/Træner
Krokushaven 22, 2765 Smørum
27207506
pernille@thekennedys.dk

RIkke Bruun Berthelsen

Træner
Kongevænget 31, 2765 Smørum
22728038
rikke_bruunjensen@hotmail.com
Person

Sasha Spliid Madsen

Træner
Askeåsen 30, 2765 Smørum
42942610
sasha.madsen@icloud.com
Person

Sebastian Hagsten

Træner
Skyttestræde 28, 2750 Ballerup
20201691
seb@hagsten.dk
Person

Signe Wolff

Træner
Råbroparken 27, 2765 Smørum
42282722
signe@birckwolff.dk
Simone Holmgreen Pedersen

Simone Holmgreen Pedersen

Træner
Hyldekær 37, 2765 Smørum
24455506
simone.holmgreen@gmail.com

Susanne Voll

Træner
25120006
susanne_voll@hotmail.com
Viktoria Thune

Viktoria Visborg Thune

Træner
Carlshøjvej 27, st th, 2800 Kongens Lyngby
60898409
viktoria.vthune@gmail.com