Trænere i LSI Gymnastik

LSI Gymnastik Trænere

Her er alle vores dygtige instruktører der hver eneste uge lægger et stort og flot stykke arbejde ude i hallerne og gymnastiksalene. Vi har trænere i alle aldre og med forskellige gymnastiske baggrunde. Kunne du selv have lyst til at blive træner i LSI Gymnastik, kan du læse mere her.


Trænere

Alberte Bak Scheel

Træner
Liljehaven 81, 2765 Smørum
42402427
alberte@scheel.dk
Andreas Hjorth

Andreas Hjorth

Træner
Mosevej 8, 2765 Smørum
21860779
ah@hjorthinternational.com
Anette Bysted

Anette Bysted

Bestyrelsesmedlem/Træner
Askeåsen 4, 2765 Smørum
44665205
20835205
bysted@smorumnet.dk

Anine Kirstine Sejersten

Træner
20102049
monasejersten@gmail.com
Anna Due Petersson

Anna Due Petersson

Træner
Latyrushaven 27, 2765 Smørum
53351461
anna.due.petersson@gmail.com
Camilla Fjordholdt Christensen

Camilla Fjordholdt Christensen

Træner
Lindevænget 62, 2750 Ballerup
22260454
mille22my@gmail.com
Person

Carsten Hansen

Træner
Stenkær 12, 2765 Smørum
41361911
calyha@live.com
Cecilie Bissø

Cecilie Bissø

Træner
Eskebjeggård 2, 2.th., 2760 Måløv
27837038
cbissoe@gmail.com
Emil Dahl Olsen

Emil Dahl Olsen

Træner
Præstetoften 7A, 2765 Smørum
61660462
emildahlo@gmail.com
Emma Strømme

Emma Strømme

Træner
Kong Svendsvej 59, 2765 Smørum
51932912
emma.stroemme@gmail.com
Frederikke Bysted

Frederikke Bysted

Træner
Askeåsen 4, 2765 Smørum
23673205
fredebys@hotmail.com

Gittemaj Kreutzmann

Træner
Vældegårdsparken 50, 2600 Glostrup
61500081

Gunnar Rasmussen

Uundværligt udvalgsmedlem/Træner
Liljehaven 101, 2765 Smørum
44656296
24651198
ras101@godmail.dk

Hans-Henrik Heick Hansen

Træner
Skebjergvej 20, 2765 Smørum
24248258
4h@4h-vvs.dk

Henriette Rendbæk Jønsson

Træner
Frederiksborgvej 230, 4000 Roskilde
21969996
hrendbaek@gmail.com

Henrik Helweg Rasmussen

Træner
Rørkær 26, 2765 Smørum
20751151
helweg95@gmail.com
Inge Holm Jensen

Inge Holm Jensen

Suppleant
Liljehaven 93, 2765 Smørum
44977576
ingehj@gmail.com

Isabella Holmgreen Pedersen

Træner
Hyldekær 37, 2765 Smørum
50421668
isabellahp87@gmail.com
Jesper Schjelde Lund

Jesper Schjelde Lund

Træner
Ådalsvej 65, 3.tv., 2720 Vanløse
30228221
jesperscs@gmail.com
Julie Dam

Julie Dam

Træner
Nederkær 1, 2765 Smørum
20780973
bullemus204@gmail.com
Jytte Seidelin

Jytte Seidelin

Formand
Rørkær 26, 2765 Smørum
25441187
lsigymnastik@gmail.com
Kamilla Elise Larsen

Kamilla Elise Larsen

Træner
Kastrupvej 117, st. 4, 2300 København S
20124849
kamilla.elise.larsen@gmail.com
Karen Deibjerg

Karen Deibjerg

Træner
Rugvej 4, 2765 Smørum
22911393
karen.deibjerg@gmail.com
Karina Jensen

Karina Jensen

Træner
Kongehaven 6, 2765 Smørum
25772383
karina.jensen@mail.dk
Karoline Krüger Juul

Karoline Krüger Juul

Træner
Jordbærvangen 59, 2765 Smørum
21970731
karolinekjuul@gmail.com

Kathrine Johnsen

Træner
Astershaven 39, 2765 Smørum
20966780
kathrine@famjohnsen.dk

Kristine Elise Larsen

Træner
Dyvelåsen 33, 2765 Smørum
42686828
kristine.elise.larsen@gmail.com
Kristine Kvist Johansen

Kristine Kvist Johansen

Træner
Byhøjen 1, 1.th, 2720 Vanløse
26996540
kristinejohannsen@icloud.com

Lars Kjær Mathiesen

Træner
Rørkær 29, 2765 Smørum
lars@matkoncom
Laura Smedegaard

Laura Smedegaard

Træner
Erantishaven 82, 2765 Smørum
27141072
laurasmedegaard@gmail.com

Marie Højsted Johansen

Stenlillevej 79, 3660 Stenløse
22200361
marie@johansennet.dk

Marika Flytkjær Barsøe

Peter Bangs Vej 79, 2.tv.
2000 Frederiksberg
42365099
flytbar.marika@gmail.com
Mette Rosenstand

Mette Rosenstand

Træner
Valmuehaven 68, 2765 Smørum
52695555
mette.rosenstand@gmail.com
Mette Schjelde Sørensen

Mette Schjelde Sørensen

Træner
Råbroparken 29, 2765 Smørum
61280925
mettescs@gmail.com

Nanna B. Gebauer

Træner
Ulveåsen 15, 2765 Smørum
40233707
nanna@honsefarmen.dk

Natasja Bergsbo Nielsen

Træner
Kongehaven 17, 2765 Smørum
61709082
natasja.bergsbo.nielsen@gmail.com
Person

Nathali Yadgar Munch

Træner
Rytterkær 7, 2765 Smørum
21685518
nathalimunch@gmail.com
Nathalie Kloth

Nathalie Kloth

Træner
Jordbærvangen 58, 2765 Smørum
26165740
n.kloth@hotmail.com

Pernille Kennedy

Bestyrelsesmedlem/Træner
Krokushaven 22, 2765 Smørum
27207506
pernille@thekennedys.dk

RIkke Bruun Berthelsen

Træner
Kongevænget 31, 2765 Smørum
22728038
rikke_bruunjensen@hotmail.com
Person

Sasha Spliid Madsen

Træner
Askeåsen 30, 2765 Smørum
42942610
sasha.madsen@icloud.com

Signe Klausen

Træner
Myrholmen 67, 2760 Ballerup
25578072
signe@myrholmen67.dk
Person

Signe Wolff

Træner
Råbroparken 27, 2765 Smørum
42282722
signe@birckwolff.dk
Simone Holmgreen Pedersen

Simone Holmgreen Pedersen

Træner
Hyldekær 37, 2765 Smørum
24455506
simone.holmgreen@gmail.com

Susanne Voll

Træner
25120006
susanne_voll@hotmail.com