Trænere i LSI Gymnastik

LSI Gymnastik Trænere

Her er alle vores dygtige instruktører der hver eneste uge lægger et stort og flot stykke arbejde ude i hallerne og gymnastiksalene. Vi har trænere i alle aldre og med forskellige gymnastiske baggrunde. Kunne du selv have lyst til at blive træner i LSI Gymnastik, kan du læse mere her.


Trænere

Anette Bysted

Anette Bysted

Bestyrelsesmedlem/Træner
Askeåsen 4, 2765 Smørum
44665205
20835205
bysted@smorumnet.dk

Anine Kirstine Sejersten

Træner
20102049
monasejersten@gmail.com
Anna Due Petersson

Anna Due Petersson

Træner
Latyrushaven 27, 2765 Smørum
53351461
anna.due.petersson@gmail.com
Asger Kristensen Brandstrup

Asger Kristensen Brandstrup

Træner
Rytterkær 43, 2765 Smørum
20633996
asgerkbrandstrup@gmail.com
Caroline Frølich

Caroline Frølich

Træner
Bjørnetoften 5, Ledøje, 2765 Smørum
41825024
carolinefrolich@hotmail.com

Cathrine Sonne Beck-Hansen

Træner
Dannebrogsvej 2, 3650 Ølstykke
28155151
cathrinesbh89@gmail.com
Frederikke Bysted

Frederikke Bysted

Træner
Askeåsen 4, 2765 Smørum
23673205
fredebys@hotmail.com

Gittemaj Kreutzmann

Træner
Vældegårdsparken 50, 2600 Glostrup
61500081

Gunnar Rasmussen

Uundværligt udvalgsmedlem/Træner
Liljehaven 101, 2765 Smørum
44656296
24651198
ras101@godmail.dk

Henriette Rendbæk Jønsson

Træner
Frederiksborgvej 230, 4000 Roskilde
21969996
hrendbaek@gmail.com

Henrik Helweg Rasmussen

Træner
Rørkær 26, 2765 Smørum
20751151
helweg95@gmail.com
Inge Holm Jensen

Inge Holm Jensen

Suppleant/træner
Liljehaven 93, 2765 Smørum
44977576
ingehj@gmail.com

Isabella Holmgreen Pedersen

Træner
Hyldekær 37, 2765 Smørum
50421668
isabellahp87@gmail.com

Jakob Petersen Weihe

Træner
Dannebrogsvej 2, 3650 Ølstykke
23207727
cathrinesbh89@gmail.com

Julia Andersen

Træner
Kong Eriks Have 16, 2765 Smørum
60526232
julia.andersen0211@gmail.com

Julie Deleuran

Træner
26187540
christinatronborg@icloud.com
Jytte Seidelin

Jytte Seidelin

Formand/Træner
Rørkær 26, 2765 Smørum
25441187
lsigymnastik@gmail.com
Karen Deibjerg

Karen Deibjerg

Træner
Rugvej 4, 2765 Smørum
22911393
karen.deibjerg@gmail.com

Kristine Elise Larsen

Træner
Dyvelåsen 33, 2765 Smørum
42686828
kristine.elise.larsen@gmail.com

Laura Deibjerg Kogsbøll

Træner
Rugvej 4, 2765 Smørum
22911393
laura.deibjerg@gmail.com

Lisa Ferre Sandgaard

Træner
Rytterkær 31, 2765 Smørum
52420710
lisaferresandgaard@gmail.com

Malene Mamsen-Johansen

Træner
Skebjergvej 14, 2765 Smørum
26791230
malene@larsjohansen.dk

Manu Bisgaard

Træner
50423185
h.bisgaard@live.dk

Marie Højsted Johansen

Træner
Stenlillevej 79, 3660 Stenløse
22200361
marie@johansennet.dk

Mette Wiinblad

Træner
Latyrushaven 77, 2765 Smørum
30490620
mettewiinblad@icloud.com
Mie

Mie Colding Hovmand

Træner
Svanevænget 36, 4040 Jyllinge
51414330
miecoldinghovmand@gmail.com
Nathalie Kloth

Nathalie Kloth

Træner
Jordbærvangen 58, 2765 Smørum
26165740
n.kloth@hotmail.com

Pernille Kennedy

Bestyrelsesmedlem/Træner
Krokushaven 22, 2765 Smørum
27207506
pernille@thekennedys.dk
Rasmus Bendix Eller

Rasmus Bendix Eller

Træner
Bjørnetoften 5, Ledøje, 2765 Smørum
26116032
rasmus.bendix.eller@gmail.com

RIkke Bruun Berthelsen

Træner
Kongevænget 31, 2765 Smørum
22728038
rikke_bruunjensen@hotmail.com
Sasha Spliid Madsen

Sasha Spliid Madsen

Træner
Askeåsen 30, 2765 Smørum
42942610
sasha.madsen@icloud.com
Person

Signe Wolff

Træner
Råbroparken 27, 2765 Smørum
42282722
signe@birckwolff.dk
Simone Holmgreen Pedersen

Simone Holmgreen Pedersen

Træner
Hyldekær 37, 2765 Smørum
24455506
simone.holmgreen@gmail.com

Sisse Bendix Terp

Træner
60709551
sissebterp@gmail.com

Sophia Ashley Kennedy

Træner
Krokushaven 22, 2765 Smørum
30967506
sophiakennedy1902@icloud.com