Program for Forårsopvisningen

Nu nærmer vores årlige foråropvisning den 25/3 sig med hastige skridt, og vi glæder os alle til den store dag. Der bliver trænet og øvet på højtryk ude på samtlige hold i disse tider. Vi ser meget frem til at vise alt det vi har lært i løbet af sæsonen til vores familier og venner. Opvisningen foregår i Hal 1 i Smørum Idrætscenter, hvor vi åbner dørene for både gæster og gymnaster kl. 9.45.

Lørdag den 18. marts holder vi Generalprøver nede i Hal 1 i Smørum Idrætscenter. Programmet ses her. Vi sælger også billetter til opvisningen denne dag (mere info om forsalg her), så kig endelig forbi.

Programmet for opvisningen er også på plads nu, og kan findes her. Der tages forbehold for ændringer.

På glædelig gensyn lørdag den 25/3.

1 kommentar til "Program for Forårsopvisningen"

 • comment-avatar
  Lasse
  16-03-2023 (15:46)
  Svar

  Hej LSi

  Vi glæder os til d. 25/3 :-). Desværre fremgår det ikke på hjemmesiden eller dagsprogrammet over 25/3 hvorhenne Forårsopvisningen foregår? Hal 1 i Smørum, eller?


Har du noget på hjerte?

Nogen html er OK