En fantastisk, veloverstået opvising

Kære medlemmer,

Mange tak for en forrygende forårsopvisning, det var en stor fornøjelse at se så mange af vores gymnaster på gulvet give den gas på de mange forskellige hold. Store og små gymnaster gav den hele armen, og det var tydeligt at publikum nød det flotte show.  Det var en rigtig dejlig dag med højt humør og god gymnastik.

Bestyrelsen siger tak til alle der bidrog til, at det blev sådan en god dag, samt til alle de fremmødte.

Billeder fra dagen, kan ses her.

Sommerholdene er online og tilmeldingen foregår under fanen Sæson 2023-24, som sædvanligt. Holdene starter med S. Enkelte vinterhold fortsætter ligeledes, og her er det også muligt at tilmelde sig nogle af dem.

God fornøjelse.

Mvh Bestyrelsen

Ingen kommentarer til "En fantastisk, veloverstået opvising"


    Har du noget på hjerte?

    Nogen html er OK