Rabat til tidligere medlemmer

Kære medlemmer,

Bestyrelsen har på grund af den delvise Corona nedlukning besluttet at kompensere medlemmer fra sæson 2020-2021 med en rabat svarende til 15% af det betalte kontingentet – du har modtaget en email med din rabat. Ved tilmelding til hold i den nye 2021-2022 sæson kan denne rabat benyttes frem til 1/2-2022.  Rabatten vil fremgå ved tilmeldingen og er koblet sammen med ens medlems-ID, så benyt samme ID som tidligere ved tilmeldingen for at benytte rabatten.

Det er frivilligt om man vil benytte rabatten eller støtte foreningen og betale det fulde kontingent.

Nye medlemmer betaler fuldt kontingent.

2 kommentarer til "Rabat til tidligere medlemmer"

  • comment-avatar
    Pernille
    17-07-2021 (15:29)
    Svar

    Hvor finder jeg min søns id-nummer?


Har du noget på hjerte?

Nogen html er OK