Sæson 2021-2022 på vej

Så fik vi afsluttet vores forlængede sæson, og sagt farvel og god sommer til alle vores gymnaster, trænere og hjælpetrænere. Det har været en anderledes sæson, men vi har gjort vores bedste for at løse udfordringerne, vi har stået overfor. Vi satser stærkt på, at vi kan vende tilbage til en mere normal sæson til efteråret uden de mange restriktioner.

Vi arbejder i øjeblikket hårdt på at lægge programmet for vores kommende 2021-2022 sæson, som starter den 1. september. Så snart holdene er på plads, kommer de online her på vores hjemmeside. Programmet bliver også husstandsomdelt i løbet af sommeren og tilmeldingen åbner søndag den 8. august.

Vi ønsker jer alle en dejlig sommer og glæder os til at se jer i gymnastiksalen igen til september.

Ingen kommentarer til "Sæson 2021-2022 på vej"


    Har du noget på hjerte?

    Nogen html er OK